Co pro vás zajišťujeme

Výnosnost

Investiční byt zajišťuje 4 typy příjmů – čisté cash flow, úvěrové cash flow, zhodnocení bytu a daňové efekty. Hledáme jen ty nemovitosti, které vám zajistí správný výnos a pomůžou tak splnit váš cíl. Vhodných je pouze asi 5 % nabízených bytů.

Správné místo

Lokace je při výběru bytu nejzásadnějším kritériem. Byty proto hodnotíme očima nájemníka, který v dané oblasti hledá svůj domov. Vhodné oblasti máme přesně ohraničené, abychom vám zajistili stabilní, dlouhodobé výnosy. Rozdíly jsou skutečně obrovské a správný výběr místa vám může zajistit i dvojnásobný čistý výnos.

Filtrování

Každý nový byt nalezený ve správné oblasti musí projít naším přísným filtrem. Mezi podmínky patří výše poplatků, vzdálenost k MHD, technický stav bytu a mnoho dalších. Filtrem tak vybereme pouze ty nemovitosti, které jsou vhodné pro investici.

Kalkulace

Naše kalkulace započítává všechny vstupní náklady od daní a poplatků až po nutné opravy a náklady na správu. Současně počítáme s reálným nájmem v konkrétní lokaci. Kalkulace tak odhalí skutečnou výnosnost v krátkém i dlouhém období při konkrétním použití investičního úvěru, růstu hodnoty nemovitostí i nájmů. Tím zjistíme 3 důležitá čísla: roční výnos z vložených peněz, celkový čistý nárůst majetku a výši renty.

Osobní kontrola

Pokud kalkulace vychází výhodně, pošleme našeho specialistu na osobní kontrolu bytu. Specialista na místě vyhodnotí náročnost takzvané přípravy bytu, tedy úvodní rekonstrukce. Po rezervaci bytu investorem proběhne ještě osobní technická kontrola profesionálním technikem, která ma za cíl odhalit především možné skryté vady na nemovitosti.

Správné doporučení

Nemovitosti, které jsou vyhodnoceny jako vhodné i po osobní kontrole, pak doporučíme našim klientům k investici. E-mailem vám zašleme nabídku s kalkulací, odkaz na videoprohlídku, odkaz na inzerát a náš komentář. K rezervaci bytu pak stačí jen potvrzení.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Náš odborník hledá na všech dostupných místech vhodné byty k investici. Doporučíme vám pouze byty, které splňují naše náročné podmínky. Ty pak můžete s chladnou hlavou ihned koupit. Kdykoliv můžete zavolat našemu specialistovi a konkrétní nabídku probrat. Povedeme vás krok za krokem k investiční nemovitosti, která vám zajistí pravidelný příjem.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět